Iwona Marciniak

Będą rozbudowywać żłobek Krasna w Kołobrzegul?

Rozbudowa żłobka miałaby polegać na dobudowaniu parterowego skrzydła do istniejącego już budynku Fot. Michał Świderski Rozbudowa żłobka miałaby polegać na dobudowaniu parterowego skrzydła do istniejącego już budynku
Iwona Marciniak

W tym roku projekt rozbudowy jedynego, publicznego żłobka w Kołobrzegu, a w przyszłym budowa? Taki plan ma prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska. Chodzi o powiększenie placówki o 2-3 oddziałów.

W Kołobrzegu od wielu lat działa jeden publiczny żłobek. Jak wynika z danych, którymi dysponuje Urząd Miasta, po corocznej walce o miejsca dla swoich malców, z kwitkiem odchodzi od kilkunastu do ponad dwudziestu rodziców. Teoretycznie w przyszłym roku może się to zmienić, bo jak poinformowała wczoraj prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska, chce zaproponować radnym zmianę w budżecie i przeznaczenie 100 tys. zł na początek na opracowanie projektu rozbudowy żłobka Krasnal.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.