Rajmund Wełnic

Bankructwo CSI Słowianka pod lupą prokuratora. Policja przesłuchuje załogę

Zastrzeżenia do obniżenia płac miała Inspekcja Pracy. Dawna załoga Słowianki domaga się wyrównania tych zaległości Fot. Rajmund Wełnic Zastrzeżenia do obniżenia płac miała Inspekcja Pracy. Dawna załoga Słowianki domaga się wyrównania tych zaległości
Rajmund Wełnic

Prokuratura wyjaśnia różne okoliczności bankructwa Cukierniczej Spółdzielni Inwalidów Słowianka. Policja zaś przesłuchuje jej załogę.

Kurz po upadku firmy z 63-letnią tradycją opada długo i wyłaniają się z niego różne okoliczności, które wymagają wyjaśnienia. Trwają one niezależnie od tego, że część majątku dzierżawi od syndyka firma Dr. Bee, która wznowiła produkcję niektórych słodyczy Słowianki, dając szansę na ocalenie miejsc pracy.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.