Rajmund Wełnic

Autokarowa posucha w Szczecinku. Problemy z wynajęciem busa

Wśród przewoźników panuje coraz większa konkurencja, przewozy okazjonalne to dla nich szansa Fot. Rajmund Wełnic Wśród przewoźników panuje coraz większa konkurencja, przewozy okazjonalne to dla nich szansa
Rajmund Wełnic

Na rynku przewozów okazjonalnych w Szczecinku zieje luka, zwłaszcza, gdy chodzi o średnie pojazdy. A nadchodzi sezon wycieczek.

Problem z wynajęciem autokarów na szkolne wycieczki, wyjazdy na zawody itp. sygnalizuje nam coraz więcej osób.

Działacze się skarżą

- Chcieliśmy jechać na zawody, ponad 20 osób z opiekunami i trenerem, ale okazało się, że w Szczecinku nikt nie ma takiego busa - mówi prezes jednego z miejscowych klubów sportowych.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.