Rajmund Wełnic

Auto na prąd dla leśników ze Szczecinka. Dostarczy je BMW

Tak prezentuje się elektryczne BMW i3, które kupiła dyrekcja Lasów Państwowych ze Szczecinka Fot. wikipedia.pl Tak prezentuje się elektryczne BMW i3, które kupiła dyrekcja Lasów Państwowych ze Szczecinka
Rajmund Wełnic

Elektryczne BMW i3 kupili właśnie szczecineccy leśnicy. Auto całkowicie na prąd będzie można podziwiać już niebawem.

- Jest już po przetargu i będziemy mieli BMW w elektrycznej wersji i3, model poglądowy najprawdopodobniej pojawi się na Darach Lasu w parku miejskim 8 września - mówi Marek Stasiuk, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku.

- Wartość jednego pojazdu to około 160 tysięcy złotych. Razem z pojazdem zakupiona zostanie stacja dokująca - Zostanie zapewne zlokalizowana przy budynku RDLP przy ulicy Mickiewicza, którą będziemy też udostępniać mieszkańcom - dodaje rzecznik.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.