Marzena Sutryk

Aquapark w Koszalinie czeka na 500-tysięcznego gościa

W aquaparku do końca listopada dla rodzin wielodzietnych jest korzystna oferta - wstęp 3-godzinny jest tańszy o prawie połowę Fot. Radek Koleśnik W aquaparku do końca listopada dla rodzin wielodzietnych jest korzystna oferta - wstęp 3-godzinny jest tańszy o prawie połowę
Marzena Sutryk

W Parku Wodnym w Koszalinie są dostępne kolejne propozycje i promocje.

Park Wodny Koszalin czeka na 500-tysięcznego klienta. - Przewidzieliśmy dla niego niespodziankę - zapowiada Monika Tkaczyk, prezes Zarządu Obiektów Sportowych, która podkreśla, że odnotowała wzrost liczby klientów odwiedzających obiekt. - We wrześniu z atrakcji aquaparku skorzystało 26.075 klientów; liczba ta w równoległym miesiącu 2015 roku wynosiła 16.871 osób. W październiku odnotowaliśmy jeszcze większą liczbę odwiedzających, bo aż 29.347 osób. Do tej pory naliczyliśmy 466.084 odwiedziny.

Park Wodny po raz kolejny przygotował też specjalną ofertę dla rodzin: Rodzinny Listopad. - Do końca listopada zapraszamy rodziny do skorzystania ze specjalnej oferty promocyjnej. W jej ramach dzieci i ich dorośli opiekunowie mogą korzystać z promocyjnego, 3-godzinnego dostępu do strefy rekreacji. „Bilet rodzinny 2+1″ kosztuje w promocji 45 zł. A za każde kolejne dziecko dopłata wyniesie 10 złotych - mówi Monika Tkaczyk. To oznacza, że np. rodzice z trójką dzieci za 3-godzinny pobyt w strefie rekreacji zapłacą 65 złotych. Promocja obowiązuje do 30 listopada, każdego dnia tygodnia, w godzinach od 9 do 22. Kolejna oferta jest skierowana do seniorów (55 plus). Do 30 listopada osoby w tym wieku będą mogły korzystać z promocji przez cały dzień.

Od początku otwarcia aquaparku - od sierpnia 2015 r., obiekt odwiedziły 466.084 osoby

- W listopadzie wydłużamy godziny promocji Aqua Senior 55 + na cały dzień - dodaje Monika Tkaczyk. Z myślą o osobach po 55. roku życia jest też promocja, dzięki której za 2-godzinny pobyt w obiekcie, w tym w saunarium, do końca listopada płacą one tylko 18 złotych. Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 16-19, natomiast bilet kupić można w godzinach 16-17. Skorzystać z tej propozycji mogą wszystkie osoby po 55. roku życia; wystarczy przy kasie okazać dowód osobisty potwierdzający wiek.

W cenniku jest też oferta dla studentów. - Od 1 października, osoby do 26. roku życia, po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej, korzystają z jednorazowego biletu, w cenie 17 zł za trzygodzinny pobyt, a tym samym za korzystanie ze strefy rekreacyjnej oraz z basenu sportowego - wyjaśnia prezes ZOS. - Oferta ważna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-22.

Opłata za przedłużenie czasu pobytu ponad limit biletu, za zmianę strefy na droższą, bądź za skorzystanie z dodatkowych usług, rozliczana będzie przy kasie wyjściowej, zgodnie z aktualnym cennikiem.

Na tym nie koniec - 16 listopada dla pań jest przewidziany Wieczór Piękna i Relaksu. To będzie nie tylko czas na konsultacje w zakresie pielęgnacji, ale też okazja do spróbowania specjalnego menu. O szczegóły warto pytać na miejscu.

Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.