Iwona Marciniak

Anna Mieczkowska obiecuje Kartę Mieszkańca - ulgi dla kołobrzeżan

Anna Mieczkowska (PO), kandydatka KWW Kołobrzescy Razem przedstawiła swoich kandydatów na radnych Fot. Fot. KWW Kołobrzescy Razem Anna Mieczkowska (PO), kandydatka KWW Kołobrzescy Razem przedstawiła swoich kandydatów na radnych
Iwona Marciniak

Wszyscy jesteśmy kołobrzescy - z takim hasłem wystąpiła na konwencji wyborczej Anna Mieczkowska (PO), kandydatka KWW Kołobrzescy Razem na prezydenta Kołobrzegu. W RCK wybrzmiało wiele obietnic prospołecznych. Część z nich była podobna do tych, z którymi prezentował się PiS. Mieczkowska zapowiada większe skupienie się na mieszkańcach i sporo korzyści dla nich, zebranych w projekcie - Karta Mieszkańca.

Mam 42 tysiące 303 powody, żeby zostać prezydentem Kołobrzegu - mówiła Anna Miecz-kowska nawiązując do liczby zameldowanych w kurorcie mieszkańców. Ta członkini zarządu województwa z ramienia Platformy Obywatelskiej jest liderką Stowarzyszenia Kołobrzescy Razem i komitetu o tej samej nazwie, jednoczącego przeciw PiS: PO, SLD, PSL, N., PdKWD).

Pozostało jeszcze 58% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.