Iwona Marciniak

Amfiteatr w Kołobrzegu będzie nie do poznania

Dach nad sceną nowego amfiteatru w Kołobrzegu obejmie także całą widownię. Tak wygląda na wstępnym projekcie Fot. Autorska Pracownia Architektoniczna Dach nad sceną nowego amfiteatru w Kołobrzegu obejmie także całą widownię. Tak wygląda na wstępnym projekcie
Iwona Marciniak

Powstał w końcu lat 70-tych ubiegłego wieku. Poznała go cała Polska za sprawą Festiwali Piosenki Żołnierskiej. Wprawdzie teraz kołobrzeski amfiteatr znajduje się w opłakanym stanie, ale w 2022 r. ma się prezentować zupełnie inaczej: nowocześnie, z wykorzystaniem nowych technologii.

Zastępca prezydenta Kołobrzegu Jerzy Wolski podpisał umowę z Jackiem Bułatem, właścicielem Autorskiej Pracowni Architektonicznej , która wygrała przetarg rozpisany przez miasto. Poznaniacy byli jedynymi oferentami. Zażądali jednak za swoją pracę o wiele więcej niż pierwotnie założyły władze miasta. Zamiast 300 tys.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.