Marzena Sutryk

8.300 głosów na budżet obywatelski w Koszalinie. Oddano kolejny projekt

Armata powietrzna - należy uderzyć dłonią w gumową część armaty,  przez otwór w lufie wypychane jest powietrze. W efekcie powstaje powietrzny pierśc Fot. Radek Koleśnik Armata powietrzna - należy uderzyć dłonią w gumową część armaty, przez otwór w lufie wypychane jest powietrze. W efekcie powstaje powietrzny pierścień
Marzena Sutryk

Wiadomo już, że 8.300 mieszkańców Koszalina wzięło udział w głosowaniu na projekty obywatelskie w nowej edycji budżetu obywatelskiego.

Z tego 4.200 - przez internet. Trwa jednak jeszcze szczegółowe wprowadzanie danych z poszczególnych kart. Dopiero po tym etapie będzie można konkretnie powiedzieć, które projekty wygrały.

Na gorąco, na podstawie wprowadzonych już danych, można powiedzieć, że wśród projektów, które cieszą się największym powodzeniem są: system zrównoważonych rekreacyjnych ścieżek rowerowych typu Single Track na Górze Chełmskiej; budowa miejsc postojowych przy ul.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.