Rajmund Wełnic

8 kilometrów objazdu budowy obwodnicy. Kierowców czekają potężne utrudnienia

Prace na odcinku nowej obwodnicy Szczecinka między wiaduktem na Bugno a stacją kolejową Chyże Fot. Rajmund Wełnic Prace na odcinku nowej obwodnicy Szczecinka między wiaduktem na Bugno a stacją kolejową Chyże
Rajmund Wełnic

Przekładane kilka razy uruchomienie długiego objazdu na budowie obwodnicy Szczecinka stało się faktem. Utrudnienia potrwają już do końca inwestycji.

Objazd ulicy Słupskiej (wjazd do Szczecinka od strony DK20) miał ruszyć jesienią zeszłego roku, potem w grudniu, w marcu, przed Wielkanocą. Ostatecznie drogowcy uruchomili go we wtorek, 23 kwietnia, w godzinach popołudniowych.

Tędy poprowadził objazd

- W Szczecinku w związku z budową obwodnicy w ciągu drogi S11 został wprowadzony objazd dla kierowców jadących DK20 przez miasto - informuje Mateusz Grzeszczuk z GDDKiA. - Został wyznaczony przez drogę wspomagającą i jezdnie obwodnicy do północnego ronda obwodnicy, a następnie DK11 z powrotem do miasta. Objazd ma długość prawie 8 kilometrów.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

14,50 29,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.