Marzena Sutryk

500 pism wysłano do mieszkańców. To początek przebudowy ul. Piłsudskiego w Koszalinie

W planach jest m. in. budowa ronda na skrzyżowaniu w sąsiedztwie stacji paliw; z tego powodu pobliskie działki zostaną w pewnym stopniu skorygowane na Fot. Radosław Brzostek W planach jest m. in. budowa ronda na skrzyżowaniu w sąsiedztwie stacji paliw; z tego powodu pobliskie działki zostaną w pewnym stopniu skorygowane na rzecz inwestycji
Marzena Sutryk

Ulica Piłsudskiego to jedna z najstarszych ulic w Koszalinie, która wymaga modernizacji.

Asfalt sypie się w wielu miejscach. Ponadto konieczne jest uporządkowanie sieci wod. - kan. Miasto właśnie przystępuje do realizacji inwestycji.

- Inwestycja z uwagi na jej bardzo duży zakres - przebudowany zostanie odcinek od nowego ronda na skrzyżowaniu z ul. Pileckiego aż do ul. Rolnej - została podzielona na etapy i będzie realizowana przez trzy lata - mówi Robert Grabowski, rzecznik koszalińskiego ratusza.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ecode

DLA MNIE SKANDAL, ABY TAK WAŻNĄ dla mieszkańców informację kodować na GK +. O projekcie MODERNIZACJI BOISKA :):) zgłoszonym już w budżecie obywatelskim cisza, w końcu oświetlenie w kwadracie WARYŃSKIEGO, MATEJKI,PIŁSUDSKIEGO,PILECKIEGO cisza(w końcu- bo pewnie ukróci się podrzucanie śmieci z całego Koszalina, bo ciemność). Genialni MŁODZI ludzie z rady osiedla WSPÓLNY DOM w końcu dbają o mieszkańców a nie ciągle muszla koncertowa....
Mieszkańcy mogą zapoznać się z materiałami jeszcze przez najbliższe dni w Wydziale Architektury oraz Urbanistyki Urzędu Miejskiego w Koszalinie, Rynek Staromiejski 6-7, pokój 305 (tel. 094 34 88 774). Na odniesienie się do materiałów jest 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia - licząc od 26 lutego czyli do 12 marca.
POZDR+)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.