Marzena Sutryk

12 listopada jednak wolny od pracy, ale nie dla wszystkich

12 listopada jednak wolny od pracy, ale nie dla wszystkich Fot. Pixabay.com
Marzena Sutryk

Większość sejmowa uznała wczoraj, że świętowanie odzyskania niepodległości 11 listopada należy przedłużyć o jeden dzień. Tak więc 12 listopada - poniedziałek - ma być wolny od pracy. Jednak - jak zauważa kołobrzeski poseł PO Marek Hok - nie wszystkich to dotyczy.

- Według wprowadzonej poprawki będzie to dzień wolny od handlu, choć wcześniej ustawą zostały określone konkretne dni, gdy sklepy są zamknięte - jest to więc bubel prawny, który wprowadza bałagan - mówi poseł Marek Hok. - I żeby było jasne: nie wszyscy będą mieli wolne; szpitale pracują normalnie, a z kolei lekarze POZ nie.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.