Iwona Marciniak

100 dni rządów prezydent Mieczkowskiej w Kołobrzegu. Bilans różnie oceniany przez opozycję

100 dni rządów prezydent Mieczkowskiej w Kołobrzegu. Bilans różnie oceniany przez opozycję Fot. archiwum
Iwona Marciniak

Prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska (PO, Kołobrzescy Razem) podsumowała pierwsze sto dni swojej prezydentury. Zrobiła to w towarzystwie swoich dwóch zastępczyń: Ilony Grędas Wójtowicz i Moniki Foremnej-Pilarskiej.

- Po tych 100 dniach muszę państwu powiedzieć, że zrobiłyśmy więcej niż zaplanowałyśmy, gdy 3 grudnia przedstawiałam moje zastępczynie - powiedziała dziennikarzom Anna Mieczkowska.

Z pewnością sukcesem prezydent Mieczkowskiej było jednogłośne uchwalenie budżetu na ten rok, komentowane życzliwie przez opozycję - PiS i Obywatelski Kołobrzeg Jacka Woźniaka, która, tworząc koalicję, ma większość w Radzie Miasta, dzięki czemu może skutecznie blokować plany pani prezydent.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.