100 dni już za wojewodą

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

100 dni już za wojewodą

Jarosław Miłkowski

- Deklaruję wolę współpracy z marszałek - zapowiadał wojewoda Władysław Dajczak. Mówił też o problemach z inwestycjami drogowymi.

Wczoraj minęło dokładnie 100 dni urzędowania wojewody Władysława Dajczaka. Swój „jubileusz” świętował podczas śniadania prasowego z dziennikarzami. W trakcie mówił m.in. o kłopotach, jakie mogą spotkać planowane inwestycje drogowe w regionie. - Budowa mostu granicznego w Kostrzynie jest daleko w polu - mówił Dajczak. Chodzi o to, że nie ma dokumentacji ani studium tech-niczno - ekonomiczno - środowiskowego. Gdy rząd będzie dzielił pieniądze na inwestycje, może to być powód, żeby ich nam nie przyznać. Wszystkich dokumentów nie ma też w sprawie remontu mostu w Krośnie Odrzańskim.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.